SUASSET 2020 Başvuruları Başladı!

Sabancı Üniversitesi lisans ve lisansüstü öğrencilerinin başvurularına açık olan Arts, Social Sciences, Entrepreneurship and Technology (ASSET) proje destek programı, yenilikçi projeler geliştirmeyi hedefliyor. Collaboration Space’in SUCool ve Sanayi İş Birlikleri - Teknoloji Lisanslama Ofisi iş birliği ile yürüteceği, fon ve mentorluk desteği sağlanacak programa, 20 Ekim 2019 tarihine kadar suasset.sabanciuniv.edu adresinden başvuru yapılabilecek. 

SUASSET, öğrencilerin akademik ve kariyer gelişimlerine katkıda bulunmanın yanı sıra, öğrencilerin kariyerlerinin ilk adımlarında yenilikçi ve sosyal fayda üreten girişim projelerinde yer almalarını hedefliyor. Odak noktası yenilik olan SUASSET, uygulamalı ve girişimci bir yaklaşımı merkeze almakla birlikte sosyal bilimler, sanat ve doğa bilimleri gibi geniş bir alanı kapsıyor. Teknoloji, sosyal yenilikler, sanat ve girişimciliği birleştiren disiplinlerarası bir araştırma ve uygulama yaklaşımına sahip olan SUASSET, öğrencileri rekabetçi işgücü piyasasına hazırlayacak şekilde akademik ve iş dünyasına yönelik yeterliliklerle donatmayı hedefliyor. Bu amaçlarla, Sabancı Üniversitesi’nin lisans ve lisansüstü öğrencileri yenilikçi projeleri desteklemek için oluşturulan Arts, Social Sciences, Entrepreneurship and Technology (ASSET) proje destek programının bir parçası olmaya ve yaratıcı projelerinizi hayata geçirmek üzere fon başvurusunda bulunmaya davet ediliyor.

Bu yıl ilk kez, programda 0-5K TL ve 5-25 K TL olmak üzere, iki ayrı fon mekanizması işletilecek. Size en uygun olanı seçin!

  • Son Başvuru Tarihi: 20 Ekim
  • Detaylar ve Başvuru: suasset.sabanciuniv.edu
  • Sorularınız için: suasset@sabanciuniv.edu