Startuplara

Startuplara

Fon Bulma

Hem Inovent A.Ş portfolyo startuplarına hem de işfikrini hayata geçirme sürecinde profesyonel olarka danışmanlık desteği arayışındaki startuplara, ulusal ve uluslararası hibe ve fon programlarına erişim süreçlerinde uçtan uça danışmanlık ve proje yönetim desteği verilmektedir.

Bize ulaşın: info@inovent.com.tr

Müşteri Geliştirme

Teknoloji tabanlı iş fikri sahibi girişimcilere, başta Sabancı Holding şirketleri ve İnovent A.Ş iş ağı olmak üzere, ulusal ve uluslararası pazarlarda faaliyet gösteren kurumsal işletmeler ve diğer organizasyonlara erişim, işbirliği geliştirme hizmetleri ve süreç yönetim danışmanlığı destekleri verilmektedir.

Bize ulaşın: info@inovent.com.tr

Yurtdışı İş Geliştirme Kampları

Teknoloji girişimcilerinin global girişimcilik ekosistemlerini tanımaları ve dünyanın önde gelen teknoloji yatırımcılarıyla görüşerek iş fikirlerini geliştirmeleri sürecindeki sermaye ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri amacıyla her yıl ABD, İngiltere, Almanya, Orta Doğu gibi farklı bölgelere iş geliştirme kampları organize edilmektedir.

Bize ulaşın: info@inovent.com.tr

SUCOOL Hızlandırma Programı

Teknoloji tabanlı iş fikri sahibi erken aşama girişimcilere yönelik olarak, ilk müşterilerini bulabilmeleri ve sürdürülebilir iş modeli oluşturabilmelerini sağlamak amacıyla her yıl 6 ay süren hızlandırma programları organize edilmektedir.
sucool.sabanciuniv.edu

Stratejik Danışmanlık

Büyüme aşamasındaki şirketleşmiş girişimler uluslararası fon bulma ve stratejik danışmanlık için Sabancı Üniversitesi İnovent A.Ş. hizmetlerinden faydalanabilir. İlerleme gösteren SUCOOL girişimcileri ile birlikte İnovent A.Ş. destekli girişimciler de geldikleri aşamayla ilgili ekosisteme ve yatırımcılara sunum yapar, yurtdışı iş geliştirme kamplarında girişimlerini tanıtma fırsatı elde ederler.

Bize ulaşın: info@inovent.com.tr