BiGGinner Tanıtım Etkinliği, Yıldız Teknopark

Sabancı Üniversitesi Inovent A.Ş., TÜBİTAK tarafından 1512 Bireysel Genç Girişimci Destekleme Programı kapsamında teknolojik iş fikri sahibi girişimcilerin iş fikirlerinin toplanması, desteklenmesi ve değerlendirilmesi ile ön değerlendirmeyi geçen girişimcilere yönelik ön kuluçka ve mentörlük desteklerinin verilmesi amacıyla görevlendirilen resmi uygulayıcı kuruluş olarak BiGGinner programını yürütmektedir.

TÜBİTAK 1512 BiGG ve BiGGinner programının tanıtılacağı ve girişimcilerin süreç hakkında bilgilendirileceği bu etkinlik, teknoloji tabanlı iş fikri sahibi herkesin katılımına açıktır. Etkinlik, 12 Şubat günü saat 14:00-16:00 arası Yıldız Teknopark'ta gerçekleştirilecektir.

BiGGinner 2020 döneminin son tanıtım etkinliği olan bu etkinliği kaçırmayın!

Adres:

YTÜ Yıldız Teknopark Çifte Havuzlar Mah. Eski Londra Asfaltı Cad. İdari Bina Dış Kapı No:151/1L İç Kapı No:1 Esenler / İstanbul

(Etkinlik Yıldız Teknopark İdari Bina Konferans salonunda gerçekleşecektir.)

Lütfen Eventbrite üzerinden kaydınızı yaptırmayı unutmayın: http://bit.ly/yildizbigg

Program Başvuruları Açık!

Herhangi bir şirkette ortaklığı bulunmayan, en az lisans son sınıf öğrencisi olan ve teknoloji tabanlı iş fikrini hayata geçirirken kendine hız verecek paraya ihtiyacı olan genç girişimcileri TÜBİTAK’ın 200.000 TL hibe destekli programına başvuru yapabilir.

Son başvuru tarihi: 14 Şubat 2020

Detaylar, şartlar ve başvuru için tıklayın:
www.bigginner.com