Danışmanlık Projeleri

Danışmanlık Projeleri

Innovist

INNOVIST projesi, inovasyon yönetimi kapasitenizi artırarak firmanızın büyümesine yardımcı oluyor.

IP.CAMP

IP.CAMP, LES-Türkiye ve Sabancı Üniversitesi Endüstri İş Birliği ve Teknoloji Lisanslama Ofisi (ILO) tarafından düzenlenen Fikri Mülkiyet Yönetimi ve Lisanslama alanında lider eğitim etkinliğidir.

BiGGinner: Tübitak Girişimci Hibe Programı

Yenilikçi şirketler kurmak isteyen girişimcilere 200.000 TL TÜBİTAK hibesi resmi uygulayıcı kuruluşuyuz

InnoEnergy İş Birliği

Enerji ve temiz çevre teknolojileri üzerine çalışan girişimciler için Avrupa’da müşteri geliştirme hizmetleri ve fon desteği sağlayan InnoEnergy’nin Türkiye ofisi olarak çalışıyoruz. InnoEnergy partnerliğinde yaptığımız faaliyetler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Enterprise Europe Network

Şirketlerin, araştırmacıların, girişimcilerin uluslararası alanda inovasyon ve büyümelerine yardımcı olmak için kurulan uluslararası ortaklık ağıdır.

SUPSIST

SUPSIST (Scaling-Up SMEs of ISTanbul) projesi, Türkiye ekonomisinin % 99’unu oluşturan KOBİ’lerin ve yeni girişimlerin (start-up’ların) büyüme kapasitelerini, uluslararası pazarlarda arttırmak amacıyla, KOSGEB İstanbul Anadolu Yakası Müdürlüğü ve Sabancı Üniversitesi tarafından yürütülen ve Avrupa Komisyonu COSME (KOBİ’lerin ve İşletmelerin Rekabet Edebilirliği) Programı kapsamında fonlanan bir projedir.