Geçmiş Projeler

Geçmiş Projeler

Girişimci Geliştirme Programı (AKBANK)

Girişimci Geliştirme Programı AKBANK desteğiyle 2003'ten beri düzenlenen bir sertifika programıdır. Her yıl 50 KOBİ, 5 günlük mini MBA eğitimleri alır.

Sosyal Yatırım Programı (JP Morgan)

Sabancı Üniversitesi'nin JP Morgan Chase Foundation’ın desteğiyle başlattığı Sosyal Yatırım Programı (SYP).

MY-WAY (Horizon 2020)

Avrupa'daki web girişimciliği destek mekanizmalarının iş birliğini geliştirmek ve iyileştirmek için bir Avrupa Komisyonu Projesi.

Girişimcilik Okulu (TÜBİTAK 1601)

Girişimcilik Okulu, öğrencilerinin başarılı bir girişimci olma yolunda önlerine çıkacak zorluklara karşı hazır olmalarını hedeflemektedir.

Mentor-SEA (TÜBİTAK)

Mentor-SEA, TÜBİTAK mentor eğitim programıdır. Mentor-SEA, TÜBİTAK'ın resmi uygulayıcısı olarak Adana ÜSAM’ın koordinatörlüğünde, Sabancı Üniversitesi Inovent A.Ş. ve Ege Üniversitesi EBİLTEM-TTO desteği ile Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici Şirketi ideEGE – TGB A.Ş. iş birliğinde 1601 - TÜBİTAK Yenilik ve Girişimcilik Alanlarında Kapasite Arttırılmasına Yönelik Mentor Eğitimleri vermek için hazırlanmıştır.

BiGG-SEA (TÜBİTAK)

BiGG SEA, TÜBİTAK resmi uygulayıcısı olarak, 150.000 TL'ye kadar olan 1512 Teknogirişim Sermaye Desteği Hibe Programı'nın Marmara, Ege ve Akdeniz bölgeleri öncelikli olmak üzere başvurularını toplayan; girişimcilere iş modelleme, mentorluk ve ön kuluçka hizmetleri sağlayan ve iş fikrinden iş planına giden süreçte girişimciye destek sağlayan; Sabancı Üniversitesi İnovent, Ege Üniversitesi ideEGE-TGB ve Adana ÜSAM tarafından uygulanan bir programdır.

Startup Globe (İstanbul Kalkınma Ajansı)

SUCOOL'un 2017 yılında İSTKA'nın finansal desteğiyle Startup Globe uluslararası bir girişim hızlandırma programı projesi